• https://www.facebook.com/guneysangunesenerjisistemleri
  • https://plus.google.com/107337748791350783045/posts
İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

İzmir'de en güvenilir ve ekonomik güneş enerjisi sistemleri ürünleriyle size hizmet etmekteyiz. İzmir güneş enerjisi ; Güneysan Güneş Enerjisi Sistemleri güvencesinde emrinizdeyiz.


İzmir, güneş enerjisi potansiyeli en yüksek illerden biridir. Bu nedenle sıcak su temininde güneş enerjileri sistemi en ekonomik yöntemdir. İzmir güneş enerjisi firmaları içinde kaliteyi en hesaplı fiyatlarla müşterilerine sunan izmirgunesenerjisi.com.tr sitesi ile hizmet veren firmamız, ihtiyaca uygun sistem çeşitleri ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Vakumlu tüplü güneş enerjisi montajı nasıl yapılır sorusuna firmamız pratik ve kısa sürede en hesaplı şekilde yapılır demektedir.
Güneş enerjisi sistemleri ile İzmir ve çevresinde adından söz ettiren Güneysan güneş enerjisi sistemleri, montajından servisine kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile popüler bir firmadır. Sıcak su ihtiyacında son teknoloji sistemleri ile ihtiyaç sahiplerine güneş enerjisi sistemi kuran firma, ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır. İzmir güneş enerjisi sistemleri olarak 7/24 hizmet sunan Güneusan, gelen tüm çağrılara cevap vererek yerinde keşifler yapmakta ve binanın sıcak su ihtiyacını hesaplayarak en uygun sistemi kurmaktadır. İzmir, güneş enerjisi potansiyeli en yüksek illerden biridir. Bu nedenle sıcak su temininde güneş enerjileri sistemi en ekonomik yöntemdir. İzmir güneş enerjisi firmaları içinde kaliteyi en hesaplı fiyatlarla müşterilerine sunan izmirgunesenerjisi.com.tr sitesi ile hizmet veren firmamız, ihtiyaca uygun sistem çeşitleri ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Vakumlu tüplü güneş enerjisi montajı nasıl yapılır sorusuna firmamız pratik ve kısa sürede en hesaplı şekilde yapılır demektedir.

Güneş enerjisi sistemleri içinde en çok tercih edilen vakumlu tüplü basınçlı güneş enerjisi, gerek kullanımı gerekse fiyatları bakımından oldukça uygundur. Vakumlu tüplü güneş enerjisi fiyatları diğer sistemlere göre bütçeleri sarsmayan ve şartları zorlamayan fiyatlardır. Bakım gerektirmeyen bir sistem olan vakumlu tüplü güneş enerjisi, çalışma prensibi olarak şehir şebeke su basıncı ile çalışmaktadır. Antifriz ve bakım gerektirmez. Birkaç çeşidi bulunan sistemde özellikle iki çeşidi çok kullanılmaktadır. 

Vakum tüplü güneş enerji çeşitleri:

24 Vakum tüplü basınçlı güneş enerjisi sistemi

-          Şehir şebeke basıncı ile çalışmaktadır.

-          Deniz suyu ve kireçten etkilenmeyen uzun ömürlü bir sistemdir.

-          Aşınma ve paslanmaya dayanıklı elektrostatik boyalı dış yüzeye sahiptir.

-          İç gövde 4 mm galvanizli özel tasarımdır.

-          50 mm lik poliüretan yalıtım ile maksimum yalıtım sağlanmıştır.

-          Bakım gerektirmeyen ve sorunsuz çalışan bir sistemdir.

-          Vakum tüplü güneş enerjisi montajı kolay ve pratiktir.

-          Donma sorunu olmayıp -25 dereceye kadar sorunsuz çalışmaktadır.

-          24 vakum tüp kullanılmıştır.

-          4-6 kişilik aileler için yeterli sıcak suyu sağlar.

30 Vakum tüplü basınçlı güneş enerjisi sistemi

-          Deniz suyu ve kireçten etkilenmeyen uzun ömürlü bir sistemdir.

-          Aşınma ve paslanmaya dayanıklı elektrostatik boyalı dış yüzeye sahiptir.

-          İç gövde 4 mm galvanizli özel tasarımdır.

-          50 mm lik poliüretan yalıtım ile maksimum yalıtım sağlanmıştır.

-          Bakım gerektirmeyen ve sorunsuz çalışan bir sistemdir.

-          Vakum tüplü güneş enerjisi montajı kolay ve pratiktir.

-          Donma sorunu olmayıp -25 dereceye kadar sorunsuz çalışmaktadır.

-          30 vakum tüp kullanılmıştır.

-          8-9 kişi için yeterli sıcak suyu sağlar.

 

      İzmir’de sıcak su kullanımında fiyat bakımından ekonomik ve kullanışlı olan İzmir güneş enerjisi fiyatları, her bütçeye hitap eden ve profesyonel çözümler sunan sistemlerdir. Profesyonel kadrosu ile çok kısa sürelerde kurulum yapan firmamız, güneş enerjisi sistemleri ile ekonomik sıcak su teminini sağlamaktadır. Başta sıcak su olmak üzere güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayan sistemlere kadar birçok alanda hizmet sunan firmamız, İzmir’in her noktasına hizmet götüren lider bir firmadır. İzmir güneş enerjisi elektrik üretimi sistemleri ile ucuz elektrik üretimini de sağlamakta, her geçen gün önemi artan elektrik üretimi yöntemleri ile rakiplerini geride bırakmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet yelpazesi bulunan Güneysan güneş enerjisi sistemleri, yılların verdiği tecrübe ile her binaya uygun İzmir güneş enerjisi elektrik sistemlerini kurmaktadır. Uzman mühendis kadrosu ile günümüzün giderek önemi artan bir teknolojik kolaylığı olan güneş enerji sistemlerini kuran firmamız, hem doğayı korumakta hem de müşterilerinin bütçelerini kollamaktadır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1543 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın